Nasi

Ambasadorzy

Dr Marek Wiecheć
Absolwent kierunku rehabilitacja ruchowa Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, certyfikowany terapeuta PNF, FED, Kinesiology Taping, absolwent wielu kursów w zakresie fizjoterapii. Kierownik Katedry Fizjoterapii WSBiP w Ostrowcu Świętokszyskim., pracownik naukowo-dydaktyczny WSBiP w Ostrowcu Świętokszyskim. Współautor trzech wydań Przewodnika metodycznego po wybranych zabiegach fizykalnych, współautor trzech rozdziałów w Wielkiej Fizjoterapii, autor i współautor rozdziałów w pięciu innych wydawnictwach książkowych, autor i współautor podad 60 artykułów, wystąpień i prac naukowych.
Dr n. k. f. Robert Trybulski
Adiunkt na Wydziale Medycznym Akademii Górnośląskiej w Katowicach, właściciel wielospecjalistycznego Centrum Medycznego Provita w Żorach ,trener MMA w Inżbud Octagon Żory oraz opiekun przygotowania motorycznego wielu czołowych zawodników MMA. Autor blisko 50 prac naukowych.
Dr n. o zdr. Agnieszka Książek-Czekaj
Absolwentka UJK w Kielcach i AWF w Warszawie. Studiowała fizjoterapię, w 2015 uzyskała tytuł specjalisty. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu fizjoterapii, uczestniczka licznych konferencji i autorka licznych publikacji. Od 2006 roku pracuje z pacjentami dorosłymi oraz dziećmi. W zakresie jej zainteresowań znajduje się ortopedia, wady postawy oraz dysfunkcje stawów skroniowo-żuchwowych.