O nas

Fizmedio to księgarnia, która powstała z myślą o fizjoterapeutach, lekarzach, osobach troszczących się o prawidłowe funkcjonowanie ciała oraz zainteresowanych rehabilitacjami i fizjoterapią. W naszej księgarni można znaleźć książki skupiające się na konkretnych zagadnieniach i dostępne w wielu formatach – jako e-booki, minibooki czy ćwiczeniobooki.

Wśród publikacji znajdziesz materiały dotyczące m.in.: chorób neurologicznych, patologii w rozwoju dziecka, rehabilitacji poszpitalnych, schorzeń i dysfunkcji, urazów, wad postawy, deformacji kręgosłupa czy zwyrodnień.

Treści oraz proponowane ćwiczenia obejmują pełen zakres wiekowy: od praktyk dla noworodków po wskazówki dla osób starszych. Dbamy, aby zawarte treści składały się zarówno z teoretycznego omówienia zagadnień, co pozwala lepiej zrozumieć temat, jak i praktycznych ćwiczeń, które można bezpośrednio wypróbować na sobie podczas domowych praktyk lub na swoich podopiecznych.

Książki są opracowywane przez rzeszę zaufanych specjalistów – cenionych i doświadczonych fizjoterapeutów, dzięki czemu czytelnicy mogą mieć pewność rzetelności oraz merytoryki przekazywanych informacji.

 

Dane firmy:
Forum Media Polska Spółka z o.o.
ul. Polska 13
60-595 Poznań
KRS: Nr 0000037307
Sąd Rejonowy w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy KRS
NIP: 781-15-51-223 REGON: 631046924