DOSTĘP DO CERTYFIKOWANEGO SZKOLENIA ONLINE

Fizjoterapia niemowląt i dzieci – wybrane metody

Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnego webinaru, prowadzonego przez dr Roksanę Malak – specjalistkę w zakresie fizjoterapii pediatrycznej

KUP DOSTĘP

Podczas webinaru zapoznasz się z różnorodnymi metodami ćwiczeń zaczerpniętymi z koncepcji FITS, NDT Bobath czy PNF. Przybliżone zostaną one na przykładzie 4 przypadków: dziecka z mózgowym porażeniem dziecięcym, dziecka chorującego na artrogrypozę, dziecka po urazie ośrodkowego układu nerwowego oraz niemowlaka rozwijającego się w prawidłowy sposób.

Przedstawione postępowanie rehabilitacyjne będzie źródłem cennej wiedzy, którą będziesz mógł wykorzystać w codziennej praktyce zawodowej.

Zapraszamy do obejrzenia webinaru prowadzonego przez dr Roksanę Malak

dr Roksana Malak
 

Absolwentka kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2012 roku obroniła pracę doktorską z zakresu fizjoterapii w pediatrii. Nieustannie poszerza swoje kompetencje przez udział w szkoleniach: FITS, Terapia Neurorozwojowej NDT Bobath, Neurorozwojowa diagnoza i terapia dzieci z łagodnymi zaburzeniami sensorycznymi i posturalno-motorycznymi, Proprioceptive Neuromuscular Facilitation PNF 1 oraz PNF 2 (M. Knott Concept), Halliwick, Choreoterapia – alternatywna forma integracji, I stopień w zakresie teorii i terapii Integracji Sensorycznej, I i II stopień w zakresie teorii i terapii integracji sensorycznej.

Ponadto prowadzi zajęcia z zakresu diagnostyki i usprawniania dzieci oraz genetyki zaburzeń ruchu na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Dołącz do wydarzenia, jeżeli chcesz:

 

Zapoznać się z najskuteczniejszymi metodami wspomagania rozwoju psychoruchowego dziecka

 

Zdobyć wiedzę na temat technik wykorzystywanych przez terapeutów NDT Bobath

 

Uzyskać dostęp do narzędzi umożliwiających prowadzenie bezpiecznej rehabilitacji dzieci z problemami neurologicznymi

 

Otrzymać praktyczne wskazówki dotyczące wspierania kontroli poszczególnych części ciała czy ćwiczeń zwiększających zakres ruchu.

KUP DOSTĘP
Kup dostęp
59 zł
49
  • imienne zaświadczenie potwierdzające udział w webinarze (do pobrania)
  • dostęp do nagrania przez 14 dni
  • minibook “Wspomaganie rozwoju dziecka według koncepcji NDT BOBATH” (format PDF, dostęp zaraz po uregulowaniu płatności za udział w wydarzeniu)

Ważne informacje organizacyjne:

  • Rejestracja na wydarzenie jest całkowicie bezpłatna.
  • W przypadku biletów VIP obowiązuje przedpłata – certyfikat do pobrania i samodzielnego wydruku dostępny jest po zaksięgowaniu płatności w dniu wydarzenia po zalogowaniu na https://www.fizmedio.pl/login/
  • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji.
    Pamiętaj, aby sprawdzić także folder SPAM. Jeśli chcesz dostać przypomnienie smsem - zostaw nam numer telefonu.
  • Transmisja potrwa ok. 1h 20min.

Fizmedio.pl - logo

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy

Fizmedio to księgarnia, która powstała z myślą o fizjoterapeutach, lekarzach, osobach troszczących się o prawidłowe funkcjonowanie ciała oraz zainteresowanych rehabilitacjami i fizjoterapią.

W naszej księgarni można znaleźć książki skupiające się na konkretnych zagadnieniach i dostępne w wielu formatach – jako e-booki, minibooki, ćwiczeniobooki, e-prasa, wideo.