Bezpłatny webinar

Rehabilitacja osób z zespołem bolesnego barku

Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnego webinaru, prowadzonego przez dr Jarosława Ciechomskiego - prekursora technik powięziowych w Polsce.

20 października 2022, godz. 20.00

OGLĄDAJ

Zespół bolesnego barku jest jednym z najbardziej skomplikowanych schorzeń, z którym mierzą się specjaliści w swoich gabinetach. Niniejszy webinar przybliża metody szczegółowej analizy pacjenta i najskuteczniejsze techniki stosowane w leczeniu bolesnego barku. Prezentowane metody terapeutyczne są dokładnie objaśniane, abyś mógł wykorzystać je w praktyce.

Zapraszamy do obejrzenia webinaru prowadzonego przez dr Jarosława Ciechomskiego

dr Jarosław Ciechomski
 

Fizjoterapeuta, absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, gdzie w 2003 roku obronił doktorat.

Dyplomowany osteopata, absolwent belgijskiej szkoły Sutherland Collage of Osteopathic Medicine. Od 2012 r. jest jedynym polskim międzynarodowym instruktorem metody Fascial Manipulation ® wg Luigi Stecco. Autor szkolenia „Współczesne Metody i Leczenia Tkanek Miękkich”, akredytowanego przez PTF, a także „Masażu Tkanek Głębokich”. Prekursor technik powięziowych w Polsce, których skuteczność potwierdzono dwoma doktoratami.

Z nagrania dowiesz się:

  • Bezpieczna i skuteczna rehabilitacja – jakie są podstawowe zasady prowadzenia terapii w ZBB.
  • O czym pamiętać w diagnostyce zespołu bolesnego barku?
  • Szczegółowe badanie schorzenia – co powinno zwrócić naszą uwagę.
  • Jak pomóc pacjentowi zmagającemu się z bólem w codziennych czynnościach - poznaj metody terapeutyczne najskuteczniej niwelujące ból oraz zmniejszające napięcie.
  • Poprawa zgięcia w stawie ramiennym – jakie ćwiczenia stosować.
OGLĄDAJ

Fizmedio.pl - logo

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy

Fizmedio to księgarnia, która powstała z myślą o fizjoterapeutach, lekarzach, osobach troszczących się o prawidłowe funkcjonowanie ciała oraz zainteresowanych rehabilitacjami i fizjoterapią.

W naszej księgarni można znaleźć książki skupiające się na konkretnych zagadnieniach i dostępne w wielu formatach – jako e-booki, minibooki, ćwiczeniobooki, e-prasa, wideo.