Bezpłatny webinar

Trening medyczny po urazie sportowym stawu kolanowego

Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnego webinaru, prowadzonego przez Pawła Krótkiego – twórcę unikalnego systemu treningu BODYWORK

23 listopada 2022, godz. 20.00

Zgłoś udział

Trening medyczny to połączenie treningu personalnego oraz fizjoterapii. Skierowany jest do osób, które chcą w bezpieczny sposób wrócić do pełni sprawności po urazie czy operacji, poprzez zwiększenie kontroli ciała w ruchu sportowym, wykorzystując ćwiczenia angażujące całe łańcuchy mięśniowe.

W niniejszym webinarze zaprezentujemy podejście funkcjonalne oraz podział na odpowiednie fazy usprawniania. Materiał szczególnie posłuży trenerom przygotowania motorycznego, bądź trenerom personalnym poszukujących uzupełnienia swojej wiedzy oraz praktycznych narzędzi do wykorzystania w swojej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia webinaru prowadzonego przez Pawła Krótkiego

Paweł Krótki
 

Specjalista w zakresie podejścia ruchowego jako nieodłącznej części pracy z pacjentem w procesie fizjoterapii. Zajmuje się kompleksowym treningiem medycznym i nauką motoryczną opartą na edukacji pacjenta / sportowca w zakresie pozytywnej kultury fizycznej. Dysponuje ogromnym doświadczeniem w redukowaniu bólu przewlekłego oraz wspieraniu sportowców w zrównoważonym rozwoju atletycznym.

Twórca unikalnego systemu treningu BODYWORK, będącego także jedną z największych w Polsce szkół poszerzania kompetencji trenerskich, gdzie od 2012 roku prowadzi autorskie kursy, objęte obecnie międzynarodową akredytacją REPs Polska. Swoją wiedzę rozwija stale w ramach szkoleń podyplomowych oraz konferencji naukowych.

Z nagrania dowiesz się:

  • Bezpieczna i skuteczna rehabilitacja - jakie są podstawowe zasady prowadzenia treningu medycznego?
  • W jaki sposób możemy uczyć pacjenta kontroli dynamicznej?
  • Jak prowadzić trening medyczny w fazie I - pooperacyjnej?
  • Jakie ćwiczenia siłowe stosować?
  • Sprzęt specjalistyczny w rehabilitacji – w jaki sposób go wykorzystać?
OGLĄDAJ

Ważne informacje organizacyjne:

  • Rejestracja na wydarzenie jest całkowicie bezpłatna.
  • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji.
    Pamiętaj, aby sprawdzić także folder SPAM. Jeśli chcesz dostać przypomnienie smsem - zostaw nam numer telefonu.
  • Transmisja potrwa ok. 1h 20min.

Dołącz do bezpłatnego wydarzenia

Fizmedio.pl - logo

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy

Fizmedio to księgarnia, która powstała z myślą o fizjoterapeutach, lekarzach, osobach troszczących się o prawidłowe funkcjonowanie ciała oraz zainteresowanych rehabilitacjami i fizjoterapią.

W naszej księgarni można znaleźć książki skupiające się na konkretnych zagadnieniach i dostępne w wielu formatach – jako e-booki, minibooki, ćwiczeniobooki, e-prasa, wideo.